Hydroizolacja dachu

Dach jest narażony na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych, przez co musi cechować się jak najlepszymi parametrami odpornościowymi. W przeciwnym wypadku nie będzie właściwie spełniać swojej funkcji. To właśnie dlatego hydroizolacja dachu staje się tak ważną kwestią. Wybór odpowiedniego sposobu zabezpieczenia przekłada się na komfort korzystania z całego budynku, a także jego bezpieczeństwo. Warto więc postawić na sprawdzone rozwiązania w tym zakresie.

Bezpieczna hydroizolacja dachów

Nowoczesnym sposobem na zabezpieczenie dachów jest zastosowanie jednoskładnikowych płynnych membran poliuretanowych. Chronią nie tylko przed przedostawaniem się wilgoci do wnętrza budynku, ale także przed wszelkimi innymi cieczami oraz intensywnym promieniowaniem słonecznym. Hydroizolacja dachu substancjami poliuretanowymi pozostawia powierzchnię w idealnym stanie przez bardzo długi czas. W ten sposób wspiera pozostałe systemy zabezpieczenia, a w konsekwencji wydłuża żywotność konstrukcji. Nasze rozwiązania są w stanie przetrwać nawet najtrudniejsze warunki. Płynna membrana pozostaje elastyczna nawet przy -40ºC, co więcej  wytrzyma temperaturę sięgającą aż 90ºC.

W kwestii trwałości należy jeszcze zwrócić uwagę na technologię wytwarzania powłoki poliuretanowej. Została ona opracowana w taki sposób, aby zminimalizować koszt montażu. Hydroizolacja dachu membranami wymaga użycia natrysku, pędzla albo wałka, a więc podstawowych narzędzi dostępnych w każdym sklepie. Nie trzeba przy tym mieć dużego doświadczenia, aby uzyskać zadowalające efekty. Membrana do hydroizolacji dachów nie tworzy po nałożeniu żadnych szwów ani połączeń. To właśnie odpowiada za wyjątkową trwałość proponowanej przez nas izolacji w płynie. Zapewniona szczelność nie jest przy tym żadnym problemem dla powierzchni dachu, ponieważ zawarte w preparacie substancje zapewniają przepuszczalność pary wodnej.

Hydroizolacja dachów z użyciem płynnych membran sprawdzi się na każdym rodzaju dachu – zarówno płaskim, jak i pochyłym. Co więcej, można ją zastosować na starej, zniszczonej powłoce, aby ją uszczelnić. W ten sposób oszczędza się czas oraz pieniądze, które trzeba byłoby przeznaczyć na nowe zadaszenie.

Hydroizolacja dachu w przystępnej cenie

Nasze produkty są bezkonkurencyjne tak samo pod względem jakości, jak i ceny. Dzięki temu koszt inwestycji nie wzrasta tak mocno, jak przy użyciu mniej znanych marek. Nasza polityka cenowa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Warto przy tym zaznaczyć, że nie uznajemy kompromisów w jakości. Dlatego hydroizolacja dachów przy użyciu produktów marki Clever Polymers staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w tej części Europy.

Profesjonalna hydroizolacja dachu jest możliwa przy zastosowaniu najnowszych technologii, które udostępniamy naszym klientom. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty. W razie pytań dotyczących asortymentu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości oraz doradzimy wybór produktu do hydroizolacji dachów.