Izolacja tarasu nad garażem

  1. Podłoże betonowe- musi mieć conajmniej 28dni, stabilne bez uszkodzeń i pęknięć. Wszystkie ubytki uzupełnić przed wykonywaniem kolejnych warstw. Wolne od oleju, smaru, wilgoci.
  2. Warstwa spadkowa- 1,5-2%/mb
  3. Warstwa gruntująca, CLEVER EPOXY PRIMER. Jest to dwuskładnikowy, przezroczysty na bazie epoksydu podkład przeznaczony do porowatych podłoży o wilgotności do 5%. Zużycie gruntu waha się 0,20-0,50kg/m2. Aplikację wykonujemy przy pomocy pędzla lub wałkiem.
  4. Hydroizolacja bitumiczno-poliuretanowa, 2x warstwa CLEVER 400 BT-2K. To dwuskładnikowy bitum na bazie poliuretanu, elastyczna membrana hydroizolacyjna nakładana na zimno. Zużycie 1,50-2,00kg/m2. Materiał naprowadzamy pędzlem, wałkiem lub natryskiem bezpowietrznym.
  5. Izolacja termiczna XPS, grubość zgodnie z projektem
  6. Wylewka dociskowa. Zbrojona wylewka o grubości min. 5cm
  7. Warstwa gruntująca, CLEVER PU PRIMER 200. Suche czyste podłoże gruntujemy żywicą poliuretanową. Jest to jednoskładnikowy, przezroczysty na bazie poliuretanu podkład przeznaczony do porowatych podłoży o wilgotności do 5%. Zużycie gruntu waha się 0,10-0,25kg/m2. Aplikację wykonujemy przy pomocy pędzla lub wałkiem.
  8. Hydroizolacja poliuretanowa 1-sza warstwa CLEVER PU 120. Na tak przygotowaną powierzchnię nakładamy pierwszą warstwę poliuretanowej membrany hydroizolacyjnej. Zużycie 0,75-0,90kg/m2
  9. Hydroizolacja poliuretanowa 2-ga warstwa CLEVER PU 120. Po upływie min 8 godz. ale nie później niż po 24 godzinach nakładamy drugą warstwę tej samej membrany poliuretanowej. Materiał naprowadzamy pędzlem, wałkiem lub natryskiem bezpowietrznym. Zużycie materiału 0,75-0,90kg/m2.
  10. Płytki ceramiczne grubowarstwowe na podkładkach.

Kompleksowa izolacja tarasu nad garażem

Oferujemy profesjonalne preparaty pozwalające na skuteczne zabezpieczenie powierzchni tarasu nad garażem. Dach wykorzystywany jako taras wymaga odpowiedniej izolacji przeciwwodnej oraz termicznej. Dostępne w naszym asortymencie produkty spełniają te wymagania, dzięki czemu pomieszczenie znajdujące się pod stropem pozostaje suche.

W sprzedaży mamy szeroki wybór artykułów służących do kompleksowego wykonania powłoki izolacyjnej. Proponujemy wysokiej jakości hydroizolacje na bazie bitumu, polimocznikowe, poliuretanowe. Wszystkie towary wyróżniają się wysoką jakością i efektywnością działania. Starannie dobrane składniki zapewniają długotrwałą użyteczność i estetyczny wygląd powstałej powierzchni. Preparaty są łatwe w nakładaniu za pomocą natrysku, pędzla lub wałka. Prawidłowo wykonana izolacja tarasu nad garażem to gładka, jednolita powłoka bez połączeń, pozwalająca na wygodne korzystanie z przestrzeni i umożliwiająca bezproblemowe montowanie na niej np. płytek na podkładkach.

Izolacja tarasu nad garażem cechuje się dobrą odpornością na promieniowanie UV, chemikalia, zmienne temperatury oraz niekorzystne warunki pogodowe. Skutecznie zabezpiecza podłoże przed śniegiem, deszczem, mrozem oraz wilgocią. Elastyczna i trwała powłoka wyróżnia się ponadto dobrą przepuszczalnością pary wodnej. To sprawia, że powierzchnia może oddychać, a znajdujące się pod nim pomieszczenie nie ulega zawilgoceniu, nie tworzy się w nim pleśń czy grzyby.

Stosowane produkty: