Hydroizolacja balkonu bez płytek

  1. Podłoże betonowe- musi mieć conajmniej 28dni, stabilne bez uszkodzeń i pęknięć. Wszystkie ubytki uzupełnić przed wykonywaniem kolejnych warstw. Wolne od oleju, smaru, wilgoci. 
  2. Warstwa spadkowa- 1,5-2%/mb
  3. Warstwa gruntująca, CLEVER EPOXY PRIMER. Jest to dwuskładnikowy, przezroczysty na bazie epoksydu podkład przeznaczony do porowatych podłoży o wilgotności do 5%. Zużycie gruntu waha się 0,20-0,50kg/m2. Aplikację wykonujemy przy pomocy pędzla lub wałkiem.
  4. Membrana poliuretanowa, CLEVER PU 120 1-sza warstwa. Materiał naprowadzamy pędzlem, wałkiem lub natryskiem bezpowietrznym. Zużycie materiału na pierwszą warstwę 0,75-0,90kg/m2.
  5. Membrana poliuretanowa, CLEVER PU 120 1-sza warstwa. Po upływie min 8 godz. ale nie później niż po 24 godzinach od położenia pierwszej warstwy CLEVER PU 120, nakładamy drugą warstwę tej samej membrany poliuretanowej

Profesjonalna i skuteczna hydroizolacja balkonu bez płytek

Asortyment naszej firmy obejmuje profesjonalne produkty służące do kompleksowej hydroizolacji balkonu bez płytek. Dostępne środki cechują się wysoką elastycznością, a także dobrą odpornością na chemikalia, promieniowanie UV i zmiany temperatury. Skutecznie zabezpieczają taras przed wilgocią: deszczem, śniegiem czy gradem. Równocześnie zapewniają optymalną przepuszczalność pary wodnej, dzięki czemu powierzchnia może oddychać. W zależności od rodzaju produkty zachowują właściwości mechaniczne w zakresie temperaturowym od około -30 do +90 stopni Celsjusza.

Dostępne w naszym asortymencie produkty do hydroizolacji balkonu bez płytek stanowią kompleksowy system, pozwalający na pełne zabezpieczenie wybranej powierzchni. Wyróżniają się prostą aplikacją za pomocą wałka, pędzla lub natrysku. Po nałożeniu tworzą jednolitą membranę bez połączeń, co wpływa nie tylko na funkcjonalność i bezpieczeństwo stosowania, ale również na estetykę balkonu. Środki szybko wysychają, tworząc wytrzymałą warstwę. Starannie wykonana hydroizolacja balkonu bez płytek zapewnia wysoką trwałość i funkcjonalność powłoki na lata.

Nasza oferta obejmuje różne produkty do zabezpieczania balkonów. Proponujemy hydroizolacje poliuretanowe, polimocznikowe, na bazie bitumu, jak również specjalne wersje przyjazne środowisku. Regularnie rozszerzamy asortyment, aby jeszcze lepiej sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów. Służymy także poradą w zakresie wyboru odpowiedniego środka.

 

Stosowane produkty